İTÜ Mezunları Derneği

İTÜ Mezunları Derneği Üyelik Formu


İTÜ Mezunları Derneği olarak faaliyetlerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. Amacımız İTÜ Mezunları arasında sinerjiyi ve ilişkileri arttırmak, mezunlarımıza katma değer yaratmak, öğrencilerimizin daha iyi eğitim alması için maddi-manevi destek sağlayarak, bütünsel olarak hepimizin isminin yanında taşıdığı “İTÜ” markasına değer yaratmaktır.

 

Bu amaçla bazı faaliyetleri bir kaç cümle ile özetlemek gerekirse;

 

İhtiyaç sahibi, başarılı 170 İTÜ öğrencisine ayda 250 TL eğitim bursu sağlıyoruz. Hedefimiz 500 öğrenci.  

 

Gelecekteki meslektaşlarımızın hayatına bir nebze de olsa ışık tutabilmek hedefi ile, bu yıl 836 öğrencimize 215 İTÜ MD üyesi mezunumuzun müthiş desteği ile yönderlik/mentorluk hizmeti sağlıyoruz.

Bu doğrultuda öğrencilerimiz geleceğe daha emin adımlarla hazırlanıyor.

 

Geçtiğimiz dönemde Mezunlar Derneği Yurdu, dernek kaynakları ile inşa edilerek ve tüm mobilyaları ile tamamlanarak okula bağışlandı.

 

Mezunlarımıza Ayazağa Kampüsünde, kendilerini özel hissedecekleri bir mekan yaratmak için çalışıyoruz, Kampüs içinde yer alan eski adı Çamlık Lokali olanı mekanı, tamamen sil baştan restore ederek, Mezunlar Derneği çalışma ofisi, Mezunlar Derneği Kulübü çalışma Mekanı, Mezunlara hizmet verecek toplantı odaları ve sosyal faaliyetler için bir local inşa ediliyor. Tamamen Mezunlar Derneği kaynakları ve siz Mezunlarımızın katkıları ile.

 

Mezunlarımıza üye avantaj havuzu oluşturmaya başladık. Şu ana kadar alınan avantajlardan bazıları şöyle; %4 BP’den yakıt alışverişi, Lale Kart’tan %10, Hillside’dan %25, Enka’dan %20, Radisson Şişli ve Pera’dan %60, Swissotel’den %50, Acıbadem Hastaneleri’nden %10 Liv Hospital’dan %20, Geleceğin Yıldızları Yaz Kamplarından %10 indirim, daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Mezunlarımızı bir araya getirmek için yurt dışı, yurt içi geziler düzenliyoruz. Amacımız birlikte hoşça vakit geçirmenin yanında burs fonumuza katkı sağlamak.

 

Bunlara ilave sizin de katkı sağlamak istediğiniz fikirleriniz varsa değerlendirmeye almayı çok isteriz.

*
Resim yok
*
*
*
v
*
v
*
v
*
v
v
v
v
v
v
v
 

İTÜ Mezunları Derneği kullanım şartlarını, Raklet kullanım şartlarını ve gizlilik sözleşmesini kabul ediyorum. 

 
Ek onaylıyormusunuz
 
ONAYLAMAK İÇİN TIKLAYIN

İTÜ Mezunları Derneği

Fayda havuzunun tüm bileşenlerini internet sitemizde inceleyebilirsiniz.

%4 BP’den yakıt alışverişi, Lale Kart’tan %10, Hillside’dan %25, Enka’dan %20, Radisson Şişli ve Pera’dan %60, Swissotel’den %50, Acıbadem Hastaneleri’nden %10 Liv Hospital’dan %20, Geleceğin Yıldızları Yaz Kamplarından %10 indirim, daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Üyelik Şartları

Kimlik, İTÜ'den aldığınız diploma fotokopisi ve bir adet fotoğrafınızı tarayıpbilgi@itumd.org.tr e-posta adresine, başvuru formunun ıslak imzalı halini ise iletişim sayfasındaki mezunlar derneği posta adresine göndermeniz üyeliğinizin başlaması için gereklidir.

Kayıt Ücreti

200,00 TL - Kayıt Ücreti (Tek seferlik)